מצלמות אבטחה

בימים אלה, על כל בית עסק להיות מאובטח במצלמות אבטחה שמטרתן לתעד, לתחקר ולהרתיע. המצלמות מאפשרות לצפות במתרחש בכל עת ומכל מקום באמצעות כל סוגי הסמארטפונים והמחשבים. 

חברת אי אס פתרונות תקשורת מתמחה בהתקנת מצלמות אבטחה לכל מטרה למשרדים, בתים וחברות. לחברה מגוון רחב של פתרונות המותאם לכל לקוח ולקוח. 

 אנו מציעים שירותים כגון:

  • התקנת מערכות מצלמות מכל הסוגים בכל סוגי הטכנולוגיות, עם אפשרות להקלטה / טלויזיה במעגל סגור.
  • מצלמות IP כולל  מערכת הקלטה דיגטאלית:

    מצלמות רשת (IP) פועלות בחיבור לרשת האינטרנט ומאפשרות צפייה מכל מקום. המצלמות מבוססות על טכנולוגיית העברת נתונים מתקדמת ובדחיסה חזקה בכדי להעביר את נתוני הווידאו במהירות ובאיכות הגבוהה ביותר.

  • מצלמות עם אפשרות לצפייה מרחוק באמצעות האינטרנט מכל מחשב או סמארטפון: חברתנו מעניקה את האפשרות לראות ב"לייב" את המתרחש בכל מצלמות האבטחה של בית העסק מכל מכשיר סמארטפון ומכל סוגי המחשבים.
  • גיבוי בענן: גיבוי נתונים הוא בין הפעולות הקריטיות ביותר בכל עסק. כל ארגון יודע כי המידע העסקי הוא הנכס היקר ביותר שלו,
    וישנה סכנה גדולה במקרה של אובדן מידע אשר לא מגובה. בימים אלו על כל חברה לגבות את הנתונים 24/7 על מנת להבטיח שקט ביטחוני ונפשי.

חברת איי אס פתרונות תקשורת מלווה את לקוחותיה משלב אפיון ותכנון מערכת המצלמות ועד לסיום התקנתן תוך עמידה בלוחות זמנים והקפדה חסרת פשרות על איכות הציוד והתקנתו.